Terinka tragicky umřela 21.9.2016... 

Terinka, pejsek, kterého jsem si přivezla do "dočasné" péče 18.února 2016....

 

Terinku jsem si přivezla z Českých Budějovic od paní Stáni, která se stěhovala do domova důchodců, kde ji mít nemohla. Chtěla jsem pomoct a poskytnout jí alespoň dočasný domov. Byla jsem domluvená s kamarádkou, která má útulek, že vše půjde přes tento útulek. Měla jsem tedy jistotu, že v tom nejsem sama a že mi pomůžou s inzercí, popř. s uhrazením větších veterinárních výdajů atd. No a jak to dopadlo :) za 2 dny už jsem věděla, že Terinka zůstane :D...

 

Terinka pochází od romských spoluobčanů, od kterých si ji paní Stáňa vzala, dokonce prý na dvakrát, protože jednou si ji vzali zpátky. Nevím, jak to přesně bylo, ale podle všeho se k ní moc hezky nechovali.. Možná proto je Terinka ostražitá vůči každému člověku a obzvlášť vůči chlapům. Na každého štěká, jako správný malý vořech :D.

 

Terince je okolo 9ti měsíců, narodila se podle mých výpočtů v červenci 2015 a podle odhadů veterináře je to kříženec německého ovčáka s jezevčíkem :D. Má dlouhé tělo, dlouhý čumák s brutálním podkusem :), robustní nohy a velké packy. Je to správná vořešnice se vším všudy :D. Nádherně zapadla do naší smečky, jakoby tu byla odjakživa. Je to hroznej mazílek a miláček a velká kámoška Bárta.

 

Terinka je hrozně chytrá a baví ji jakákoliv aktivita. Za tu chvíli, co je u nás, se naučila spoustu věcí a už spolu kráčíme vstříc jedničkovým zkouškách a prvním závodům :) a nebojím se říct v horizontu několika měsíců. 

 

Terinka je super pes a myslím, že jsme měly obě štěstí, že jsme se našly!